Dobráci roku

Náš sbor byl vylosován v soutěži Dobráci roku mezi celkem 40 sborů ze středočeského kraje. Po rozhovorech pro Český rozhlas Region a Deník nyní musíme nasbírat co nejvíce SMS hlasů. Prosím podpořte nás v době hlasování od 19.12. do 26.12. do 14:00. Více info v článku. Ze všech vylosovaných sborů postoupí 3 sbory s nejvyšším počtem SMS hlasů do velkého finále v běžných požárních disciplínách a rozdělí si celkové umístění.

Vítěz celé soutěže získá veselici plnou hudby, piva a masa pro celou obec v hodnotě 100.000,-. Nás můžete podpořit až do pátku 26. prosince 2014 do 14:00 podpořit v soutěži Dobráci roku zasláním SMS ve tvaru DOBRACI (mezera) HRACHOV na číslo 907 77 04. Technicky zajišťuje ATS Praha. Cena jedné SMS je 4,- Kč včetně DPH. Každý, kdo se zapojí do hlasování, může vyhrát pivo na celý měsíc zdarma!

Odkaz na fotky, článek o záznam z rozhovoru pro Český rozhlas Region najdete zde - http://www.rozhlas.cz/strednicechy/dobraci/_zprava/sdh-hrachov-na-pribramsku--1434898

Děkujeme za podporu! Každý hlas se počítá.