Brdská liga 6. a 7. kolo - Solopysky

O víkendu 20.7 až 21.7 jsme se s holkama poprvé vypravily na dvojkolo brdské ligy do Solopysk.

 

Vítal nás skvěle přípravený areál s ideláním počasím na běh. Celkem se na toto kolo brdské ligy sjelo 13 týmů mužů a 8 týmů žen. Což pro nás znamenalo krátké play off, postupovaly jen 4 týmy žen. V sobotu jsme moc s postupem nepočítaly. Po nástupu jsme si vytáhly číslo 21. Na přípravné základně proběhlo vše v pořádku a my jsme se mohly přípravovat k našemu prvnímu útoku brdské ligy. Po odběhnutí požárního útoku jsme byly až překvani, náš čas byl 21,49 na levém proudu a na pravém proudu byla nízká 19. Boužel na play off to nestačilo, ale my jsme byly spokojeni se 6. místem a získání 2 bodů do brdské ligy. V neděli se nám moc nedařilo, po chybě na levým proudu s časem N.