Rosovice - 29.6. 2013

V sobotu 29.6. jsme vyrazili na naší oblíbenou soutěž do Rosovic. Bohužel jsme ovšem díky povodním a poničenému vybavení do poslední chvíle nevěděli zda se opravdu soutěže zúčastníme. Vše se nám ovšem podařilo vyřešit a nakonec jsme zvládli i jeden trenink. Toto byla totiž naše letos první "štace". A to jsme sem měli přijet obhajovat loňské vítězství. Na to jsme samozřejmě vzhledem k okolnostem vůbec nemysleli.

Holky se na tuto soutěž ještě dohromady nedaly, ale my jsme se sešli všichni. Soutěž byla jako vždy výborně organizována a na vysoké úrovni bylo i připravené hřiště, elektrická časomíra...

První kolo pro nás bylo takové spíše seznamovací, ale nakonec se nám docela povedlo a čas 20,91s pro nás byl milým překvapením. Po ukončení prvního kola jsme byli dokonce na průběžném 3. místě, což by nám před soutěží stačilo ke spokojenosti.

Proto jsme se rozhodli, že druhé kolo zkusíme urvat. Bohužel se nám to nepovedlo tak jako v minulém roce, ale nepatrné zlepšení času se povedlo. Nakonec z toho byl čas 19,07s, což byl i nejlepší čas dne a my tak naprosto šokováni odjížděli opět s putovním pohárem směr Hrachov. Na 2. místě se s časem 19,37s umístily domácí Rosovice a na 3. místě s časem 19,65s Dolní Hbity.

Musíme poděkovat klukům z Dolních Hbit za zapůjčení hadice a pořadatelům za pěkné soutěžní odpoledne. Těšíme se opět příští rok.

Abych nezapomněl, tak mezi ženami zvítězily holky z SDH Suchodol s pěkným časem 21,44s, 2. místo braly holky z SDH Holšiny za čas 23,56s a 3. místo holky z SDH Rosovice - 24,92s.