Naše výsledky v roce 2012

V tom shonu jsme úplně zapomněl na shrnutí sportovní sezóny 2012. Tak i když to už není úplně aktuální a kdo chtěl nebo sledoval naše webovky, jistě už ví jak jsme dopadli, přesto pro ostatní je níže v článku menší shrnutí. Náš sbor se v roce 2012 zúčastnil celkem 8 soutěží požárního sportu. Některých se zúčastnili jen muži, jinde ženy a na některé ze soutěží jsme vyrazili společně. Tato sezóna pro nás byla naprosto zlomová a mohu říct, že veleúspěšná. Konečně se nám totiž dařilo se prosazovat na přední příčky a to dokonce opakovaně. Navíc se nám podařilo složit družstvo mužů nad 35 let, kteří se na okrskové soutěži neměli za co stydět.

 

V této soutěžní sezóně jsme si vylepšili i osobní rekord na hodnotu 17,47s (Rosovice - sklopné terče - el. časomíra).

Veškeré podrobnosti k jednotlivým soutěžím najdete v článcích, proto bych se nerad opakoval a tak přikládám jen ty nejdůležitejší výsledky.

 

Soutěže a naše výsledky v roce 2012:

Dolní Hbity - 7. místo muži

Okrsková soutěž Velká - 1. místo muži; 2. místo ženy; 3. místo muži +35 let

Mokřice - 3. místo muži; 6. místo ženy

Rosovice - 1. místo muži; 4. místo ženy

Libíň (noční) - ?. muži; ?. ženy (výsledky se nám nepodařilo zjistit)

Čím - 6. místo muži

Mokřice (noční) - 2. místo muži; 5. místo ženy

Zduchovice - 1. místo muži; 2. místo ženy

Dále jsme se umístili v celorepublikové soutěži RWE Dobrovolní hasči roku 2012 na krásném, ale smolném 4. místě. Tento výsledek se budeme snažit vylepšit opět v roce 2013.

Po roční přestávce jsme se zúčastnili i Běhu hasičů (a hasiček) do Svatohorských schodů. V mužské kategorii nás reprezentovala dvojice Dominik Peška a Jiří Hájek, kteří se umístili na 26. místě z 53 startujících. V ženské kategorii nás zastupovala Kristýna Samková ve dvojici s hasičkou z SDH Holšiny. Holky se umístily na nešťastném 4. místě z 11 startujících dvojic.

 

Ještě jednou bychom chtěli touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na takto úspěšné sezóně.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy