RWE Dobrovolní hasiči roku 2012 - výsledky

Jak jistě dobře víte, v letošním roce jsme se rozhodli zkusit štěstí a zúčastnili se velice prestižní ankety RWE Dobrovolní hasiči roku 2012. V první fázi jsme byli v extázi, že jsme postoupili do finále v oblasti Střed-sever Čech, což znamené mezi 5 sborů ze Středočeského a Ústeckého kraje a Prahy. Finále nám ale nevyšlo. Abychom uspěli, rozhodli jsme se sledovat konkurenci v naší skupině a jejich aktivita nebyla moc viditelná, proto jsme očekávali úspěch. Vždyť my jsme byly vidět všude nebo jsme si to alespoň mysleli. V rámci propagace hlasování jsme tedy realizovali množství tiskových zpráv, za jejich využití děkujeme regionálnímu tisku, především Sedlčanskému kraji, který s námi na toto téma učinil i rozhovor.

Hlasování jsme dále prezentovali na hasičských serverech, facebooku apod. nakonec toto úsilí ovšem nestačilo. Možná pokud by byly aktivnější všichni naši členové a každý by tuto zprávu poslal dále svým známým, mělo by to větší efekt a bylo by s tím méně práce.

Celkově jsme tedy skončili na smolném 4. místě, ale i tak jsme s tímto výsledkem spokojeni a doufáme, že i v příštím roce se nám podaří probojovat se od finále a zde už uspět.

Celkové výsledky v kategorii Sbory dobrovoných hasičů Střed-sever Čech:

1. místo – SDH Dolní Poustevna – 143 hlasů – Dobrovolní hasiči z Dolní Poustevny soutěžili s pořádáním 8. Srazu Matýskářů – tedy hasičských cisteren ŠKODA 706.
2. místo – SDH Cítoliby – 126 hlasů – Sbor dobrovolných hasičů z Cítolib přihlásil akci Staročeské máje 2012.
3. místo – SDH Divišov – 83 hlasů – Divišovští dobrovolní hasiči přihlásili do soutěže pořádání Memoriálu Františka Procházky a Václava Chaloupeckého.
4. místo – Hrachov – 65 hlasů
5. místo - Březové Hory – 48 hlasů

Ještě doplním, že za první místo byla finanční odměna 50.000,-, za druhé místo 30.000,- a za třetí místo 20.000,-. Čtvrté a páté místo bez odměny, ale možnost zúčastnit se ankety i v dalším roce.

Děkujeme všem za podporu.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy