Čím - 5.7. 2012

Tak jako v loňském roce, jsme se i tentokrát, ve čtvrtek 5.7. 2012 vypravili za úmorného vedra na soutěž "O pohár starostů obce a SDH Čím". Jedná se o pro nás nevzdálenější soutěž během roku, přesto se sem rádi vracíme. Na tuto soutěž se nám bohužel podařilo poskládat pouze mužské družstvo. Oproti loňskému roku byla účast soutěžních týmů opravdu nízká. Dorazilo totiž pouze 11 týmů (8 týmů mužů a 3 týmy žen).

 

Soutěž probíhala standartně jako vždy. V prvním útoku musel jeden z týmu nejprve shodit gumovou kachničku z podstavce kyblíkem vody a poté se již pokračovalo klasickým způsobem. Jenže nám zřejmě díky technické závadě nebo opotřebení přetlakového ventilu uletělo "béčko". Nakonec sami rozhodčí s pořadateli rozhodli, že soutěž bude nadále pokračovat bez přetlakového ventilu. Všechny týmy, které už absovovaly svůj pokus si tak mohly vybrat zda chtějí svůj útok opakovat nebo ne. Pro opakování se tedy kromě domácího týmu rozhodli všichni včetně nás. Tento opakovaný první útok se nám docela podařil a s časem 33,52s jsme po prvním kole byli na průběžném 3. místě. Takže dobrá výchozí pozice pro druhé kolo. Jenže se nám tentokrát nějak nedařilo ani ve druhém kole a bohužel jsme se s časem 30,70s propadali výsledkovou listinou. Nakonec jsme tedy po součtu obou časů skončili na 6. místě. Holt se nám nemůže pořád dařit.

 

Celkové výsledky:

Ženy:

1. místo - SDH Nová Ves pod Pleší

2. místo - SDH Záborná Lhota

3. místo - SDH Čím

 

Muži:

1. místo - SDH Nová Ves pod Pleší

2. místo - SDH Chotilsko

3. místo - SDH Čím

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy