Dolní Hbity - 26.5. 2012

V sobotu 26.5. jsme se vydali s mužským družstvem na naši první letošní soutěž. Po ročním vynechání jsme opět zavítali na pohárovku do Dolních Hbit. Tuto soutěž jsme brali jako první trénink po zimě a přípravu na okrskovou soutěž.

Příjemně nás překvapila hojná účast družstev i ze vzdálenějších koutů Příbramského okresu. Celkem se zde představilo ve společné kategorii (muži+ženy) 22 týmů. Tím lépe pro nás, jelikož jsme měli více času na přípravu a mohli se porovnat s velkým počtem jiných kvalitních družstev a také zjistit jak na tom jsou naši rivalové z okrsku (Velká a Zduchovice).

 

Po nástupu a rozlosování se šlo postupně na věc. My si vylosovali číslo 15, takže dost času i na občerstvení. V prvním kole nám pomohl levý proudař z SDH Buková pod Třemšínem a i když byl útok neplatný kvůli špatně nasazenému přetlakovému ventilu, děkujeme za jeho pomoc.

Do druhého kola jsme nastupovali již v plné sestavě a jako poslední tým sobotního odpoledne. Nakonec z toho byl platný pokus v čase 28,82s a to ještě s obrovským prostřikem na levém proudu (cca 5 vteřin). Takže celkově z toho bylo 7. místo, za které můžeme být rádi, jelikož se jednalo o náš první start po dlouhé zimě. Pokud by se nám podařil nástřik, mohli bychom se pohybovat na 2. nebo spíše 3. místě. Ale celá sezóna je před námi, takže nás snad ještě nějaké pohárové umístění čeká.

Věřme, že i technika bude v této sezóně v pořádku a naše výkony půjdou nahoru. Další ze soutěží je okrsek, tak snad tam už konečně prolomíme smůlu.

 

Výsledky:

1. místo - SDH Buková pod Třemšínem

2. místo - SDH Dolní Hbity 2

3. místo - SDH Radíč

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy