Nová Ves pod Pleší - 3.9. 2011

Dne 3.9.2011 jsme i přesto, že bylo jasné, že se této soutěže nezúčastníme v kompletní sestavě, vyrazili do Nové Vsi pod Pleší, kde to byla pro nás opět nová zkušenost. Zkusit se porovnat s týmy, které tak často nebo vůbec nepotkáváme bylo hlavní motivací. Nyní opět bez ženského zastoupení. Vzhledem k tomu, že chyběl Jirka Hájek, Jakub Wágner, Karel Kytýr i Filip Wágner všichni z odlišných, ale důležitých důvodů, tak jsme byli nuceni shánět někoho jiného. Mimochodem Filip Wágner už bude chybět do konce sezony kvůli zranění.

Nakonec vše zachraňoval Zbyněk Sirotek z jeho předešlého působení v SDH Kosova Hora. Odkud jsme si nakonec vypůjčili tři kvalitní dorostence, kteří náš tým neuvěřitelně zachránili a předvedli, že dorost v Kosově Hoře má svou kvalitu.
Celkem se běžely dva útoky, které se sčítaly. Nebyly ale obyčejné nýbrž specifické v tom, že před tím, než se rozběhl celý tým k základně, musel jeden borec z týmu vyběhnout a kýblem s vodou shodit plechovku, poté se vrátit na startovní čáru a tlesknutím odstartovat zbytek týmu. Proto jsou i časy takové jaké jsou.

Pro naše družstvo, které s takovou to soutěží mělo zkušenost z Čímy to měla být hračka.

Po prvních útocích jsme se v poslepované sestavě ocitli, na pro nás úžasném průběžném třetím místě. Kdy jsme ztrácely na druhého necelých dost velkých 5 vteřin. Když ale vedoucí tým dostal v druhém kole N, tak jsme se rázem dostali na druhou příčku. Tu jsme si udrželi, i po našem druhém útoku, nicméně poté šli na start Sedlčanští borci a předvedli útok dne. A z jejich průběžného 5.místa bylo rázem druhé a nás tím odsunuli na třetí příčku s tím, že nám utekly o 26 setin. Trochu smůly ale nám to nevadilo, ve Staré Huti jsme naopak měli štěstí. Obohaceni o další zkušenosti a pohár do sbírky jsme vyrazili slavit do Hrachova.

Této soutěže se celkem zúčastnilo 20 družstev (16 týmů mužů a 4 týmy žen).

 

Celkové výsledky:

Ženy :

1. Nová Ves pod Pleší (83,79s)

2. Malá Hraštice (135,14s)

3. Velká Lečice (144,31s)

4. Velká Hraštice (163,73s)

 

Muži :

1. Radíč (60,05s)

2. Sedlčany (69,91s)

3. Hrachov (70,19s)

 

Na závěr bych chtěl poděkovat dorostencům z SDH Kosova Hora za jejich pomoc a věřím, že i nadále naše spolupráce bude fungovat.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy