Hřiměždice - 9.7. 2011

Další soutěží v letošní sezóně, pro nás byla klasika v Hříměždicích. Jedná se o jednu z nejdéle pořadaných soutěží v okrese a účast týmů i ze vzdálenějších míst je také dobrou vizitkou organizační práce místních hasičů. Na tuto soutěž jsme vypravili opět jen mužské družstvo, navíc s výpomocí 2 kluků z SDH Kotenčice, za čož ještě jednou děkujeme!

Po našich vcelku dobrých výsledcích na předchozích soutěžích s námi již soupěři začínají počítat. Ostatně první méně vydaření útok v čase 28,00s (nástřiky), nás průběžně po prvním kole držel na vcelku příjemném 6. místě (ze 17) a bylo co vylepšovat. A jelikož jsme si vylosovali až jedno z posledních startovních čísel, mohli jsme v druhém kole sledovat boje našich soupěřů a především jejich výsledné časy, které by nám zaručovali pohárové pozice. Měli jsme tak oproti ostatním menší výhodu.

Díky rychlé organizaci a připravám na dvou základnách jsme šli opět vcelku rychle na věc. Vše nám tentokrát perfektně vyšlo, čas mohl být skvělý, ovšem nás už po několikáté zradila technika. Tentokrát nový savec, se kterým jsme jeli teprve 3. soutěž a který nevydržel. Díky tomu jsme v tomto útoku získali zápis N. Naše šance se rozplynuly a musíme tak čekat na svou další příležitost na některé z nadcházejících soutěží.

Celkově se nám tedy počítal čas 28,00s, který bohužel po druhém kole stačil jen na 11. místo. Naši okrskoví soupěři z SDH Velká se umístli na 14. místě (35,31s) a kluci z SDH Zduchovice na 13. místě (32,81s). V ženské kategorii se ukázala děvčata z SDH Velká a odvážejí si pěkné 5. místo (33,34s).

Celkové výsledky:

Muži

1. místo - SDH Chotilsko (21,50s)

2. místo - SDH Libíň (23,06s)

3. místo - SDH Starý Rožmitál (23,10s)

Ženy

1. místo - SDH Chotilsko (24,66s)

2. místo - SDH Suchodol (27,68s)

3. místo - SDH Malé Přílepy Modré (29,14s)

Této významné hasičské soutěže se zúčastnilo 17 družstev mužů a 14 družstev žen. Děkujeme organizátorům za jejich práci a těšíme se na další ročníky. Gratulujeme všem družstvům k jejich výkonům.

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy