Rosovice - 25.6. 2011

Na naší teprve druhou letošní soutěž, jsme se vypravili do Rosovic, které již známe z minulého roku. A vyplatilo se, skvělé umístění a nový osobáček, jsou pro nás příjemným vstupem do sezóny.

Na soutěž jsme dorazili jako první, skoro i dřív než samotné domácí družstvo, jelikož jsme si spletli čas zahájení. Nicméně byl alespoň dostatek času na přípravu a výběr toho nejlepšího místa pro naši základnu. Za náš sbor zde byli bohužel tentokrát jen muži. Zajímavé bylo zjištění, že na soutěž se přihlásilo jen 11 družstev (7 mužských a 4 ženská). Nicméně tato soutěž je pořádána především pro sbory z okolí Rosovic. My jsme zde vždy spíše za exoty z větší dálky. Ale to nic nemění na tom, že nám to tady sedí a náš výkon většinou překvapivý i nás samotné.

Soutěž probíhala standardně - 2 kola útoků na sklopky – elektrická časomíra s tím, že se počítá lepší čas. Vylosovali jsme si startovní číslo 3 a šli rychle na věc. První útok se nám nečekaně povedl s časem 19,85s. Pro nás skvělý osobáček! Ovšem jelikož byla konkurence na této soutěži opravdu silná, nečekali jsme, že budeme bojovat o přední příčky. Po první kole jsme ovšem zůstali jak opaření, Průběžné vedení si zajistili lonští vítězové z Kotenčic a za nimi na druhém místě bylo naše družstvo. Super!!! Nálada v družstvu stoupla a každý se již soustředil na výkon ve druhém kole, kde jsme chtěli předvést ještě víc. Vše nám perfektně klaplo, ale bohužel košík se nepodařil, takže N. A nám už nezbývalo nic jiného než jen sledovat výkony dalších družstev, která nás mohla ohrozit. Hned po nás šli na věc Rosovice „B“ a co se nestalo, čas 19,81s a my se rázem o vlásek ocitli na průběžném 3. místě a to nás ještě měli ohrozit další favorité soutěže. Jenže všichni svatí stáli při nás a Holšiny N a Rosovice „A“ s vypůjčenou mašinou od kluků z Kotenčic také N. Třešničkou na dortu byl výkon dne v podání Kotenčic, kteří měli již jisté první místo a ve svém druhém útoku dokázali zaběhnout skvělý čas 16,79s.

Takže celkově 1. místo zaslouženě Kotenčice, 2. místo Rosovice "B" a 3. místo Hrachov.

Věřme, že podobných výsledků a zlepšujících se časů se ještě letos dočkáme.

Fotky najdete v galerii - http://www.sdhhrachov.cz/index.php/galerie/category/35-rosovice-256-2011.html

 

 

Komentáře (0)add
Napiš komentář
menší | větší

security image
Opiš zobrazené písmena


busy