Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Dobráci roku 2015

V soutěži dobráci roku jsme se umístili na 38. místě s celkovým počtem 152 SMS hlasů. I tak jsme rádi, že jsme se této soutěže mohli zúčastnit a nelitujeme. Děkujeme pořadatelům z Českého rozhlasu Region za organizaci této zajímavé soutěže a doporučujeme všem sborům účast v dalším ročníku. Stojí to zato...

 

Dobráci roku

Náš sbor byl vylosován v soutěži Dobráci roku mezi celkem 40 sborů ze středočeského kraje. Po rozhovorech pro Český rozhlas Region a Deník nyní musíme nasbírat co nejvíce SMS hlasů. Prosím podpořte nás v době hlasování od 19.12. do 26.12. do 14:00. Více info v článku.

 

Pátrání po pohřešované

V pondělí 8.12. 2014 se členové našeho sboru ve spolupráci s Policií ČR a dalšími dobrovolníky vydali na pátrání po pohřešované 20-ti leté dívce z Hrachova. Dívku se nakonec podařilo v pořádku nalézt.

Děkuji všem za účast!

 

Výstava k 90. výročí založení sboru

V době od 15.12. do 31.12. 2014 bude probíhat výstava o historii a současnosti SDH Hrachov. Tuto výstavu pořádáme ve spolupráci s pobočkou Ochrany fauny ČR v Hrachově. Všichni jste srdečně zváni. Výstava bude k vidění ve výstavním sále Ochrany fauny v Hrachově.

 

Mokřice - 23.8. 2014 (noční soutěž)

V sobotu 23.8. 2014 se naše mužské družstvo vydalo na noční soutěž do Mokřice, kde jsme obhajovali předloňské 2. místo.

 

Stará Huť - 16.8. 2014

Po několika letech, jsme se rozhodli zajet na pohárovku do Staré Huti, kde jsme kdysi vybojovali krásné 2. místo. Avšak tentokrát se nedařilo...