Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Čím - 5.7. 2011

I v letošním roce jsme se vydali vyzkoušet nějakou tu pro nás novou soutěž, "O pohár starostů obce a SDH Čím", která se konala o státním svátku 5.7. 2011. Byl to její již 6. ročník a tak jsme očekávali silnou konkurenci, především týmů, se kterými jsme se doposud z větší části neměli možnost setkat (utkat).

 

Rosovice - 25.6. 2011

Na naší teprve druhou letošní soutěž, jsme se vypravili do Rosovic, které již známe z minulého roku. A vyplatilo se, skvělé umístění a nový osobáček, jsou pro nás příjemným vstupem do sezóny.

 

Okrsková soutěž Drážkov - 4.6. 2011

Letošní okrskové kolo pořádali po dlouhých letech opět kolegové z SDH Drážkov. Jak vše dopadlo, si přečtěte v následujícím článku.

 

Horní Hbity - 28.5. 2011

V sobotu 28.5. 2011 se tentokrát pouze naše děvčata vyjela utkat o pohárová umístění na noční soutěž, kterou pořádali hasiči z SDH Horní Hbity, ovšem vše se konalo v nedaleké Jablonné na fotbalovém hřišti. Něco málo o této akci v článku.

 

Kalendář soutěží OSH Příbram 2011

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2011, včetně termínů Brdské ligy.