Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Odčerpání vody 25.2. 2012

V sobotu 25.2. v odpoledních hodinách jsme byli povoláni k zásahu odčerpání vody ze zatopeného sklepa a kotelny rekreačního střediska Star Line v Hrachově.

 

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2011

V sobotu, 17. 9. 2011 se konal ve městě Příbram již 4. ročník závodu v běhu dvoučlenných družstev profesionálních a dobrovolných hasičů do Svatohorských schodů.

 

Zduchovice - 10.9. 2011

I v letošním roce jsme vyrazili na soutěž O pohár starosty obce Zduchovice. Tato soutěž je oproti většině ostatních rozdílná především z hlediska způsobu provedení útoku. Zde totiž mužská družstva běží svůj útok z bedny. Ženy provádí svůj útok běžně přímo ze základny. Běhalo se na široké hadice 2B + 4C a terče - plechovky.

 

Nová Ves pod Pleší - 3.9. 2011

Dne 3.9.2011 jsme i přesto, že bylo jasné, že se této soutěže nezúčastníme v kompletní sestavě, vyrazili do Nové Vsi pod Pleší, kde to byla pro nás opět nová zkušenost. Zkusit se porovnat s týmy, které tak často nebo vůbec nepotkáváme bylo hlavní motivací. Nyní opět bez ženského zastoupení.

 

Stará Huť - 13.8. 2011

V sobotu 13.8. jsme zaznamenali další úspěch a vylepšení našeho osobního rekordu. Tentokrát s námi vyrazily i naše holky, které si také vylepšily svůj osobák. Více informací najdete v článku.

 

Hřiměždice - 9.7. 2011

Další soutěží v letošní sezóně, pro nás byla klasika v Hříměždicích. Jedná se o jednu z nejdéle pořadaných soutěží v okrese a účast týmů i ze vzdálenějších míst je také dobrou vizitkou organizační práce místních hasičů.