Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Mokřice - 23.6. 2012

Za parného počasí, v sobotu 23.6. jsme se společně s holkama vydali na další ze soutěží. Tentokrát padla volba na trošku netradiční soutěž na "šikmé ploše" v Mokřici. Na tuto soutěž jsme byli namotivováni díky úspěchům v okrsku.

 

Okrsková soutěž - Velká 2.6. 2012

A JE TO DOMA!!! Konečně se nám vše podařilo jak mělo a nám se podařilo získat své první vítězství na naší okrskové soutěži. Paradoxní je fakt, že se nám to podařilo na stejném místě, kde jsme v roce 2008 absolvovali svůj vůbec první závod.

 

Dolní Hbity - 26.5. 2012

V sobotu 26.5. jsme se vydali s mužským družstvem na naši první letošní soutěž. Po ročním vynechání jsme opět zavítali na pohárovku do Dolních Hbit. Tuto soutěž jsme brali jako první trénink po zimě a přípravu na okrskovou soutěž.

 

Miss hasička 2012

Reprezentantka našeho sboru, Katka Kytýrová, se probojovala v soutěži MISS Hasička ČeskoSlovenska 2012 do castingu semifinálového kola, tedy mezi 40 nejlepších! Gratulujeme a doufáme, že postoupí co nejdále. Informace ohledně případných dalších úspěchů v této soutěži budeme zveřejňovat na těchto stránkách. V semifinálovém kole proběhne focení, casting... a dále postoupí do užšího kola semifinále pouze 20-30 dívek, které budou bojovat o účast ve finále, tak držte palce. Do těchto výběrů zatím nemohou zasahovat hlasující, ale pouze vybraná porota.

 

Kalendář soutěží OSH Příbram 2012

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2012, včetně termínů Brdské ligy. V průběhu roku může dojít k určitým změnám.

 

Zhodnocení sezóny 2011

Loňská sezóna pro nás byla velice významným mezníkem, jelikož jsme do ní vstupovali s novou, výkonnou mašinou. Otázkou ovšem zůstávalo, jak se s touto změnou popasujeme a jestli tato změna bude opravdu znatelná.