Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

RWE dobrovolní hasiči roku 2012

Nemožné se stalo skutečností a náš sbor postoupil do finále soutěže RWE dobrovolní hasiči roku 2012! Zde už nerozhoduje odborná porota, ale hlasování probíhá zasíláním SMS zpráv nebo online na - Hlasování a informace případně zašlete SMS ve tvaru HASICI SCS5 na tel. číslo 9007706. Cena jedné SMS je 6 Kč. Hlasování probíhá do 5.10. 2012. Děkujeme za jakoukoliv podporu! Prosím sdílejte tuto informaci i na svém facebooku apod. ať seženeme co nejvíce hlasů - UKONČENO.

 

Zduchovice - 1.9. 2012

V sobotu 1.9. jsme se rozhodli vyrazit na každoroční a poněkud netradiční soutěž na Zduchovic. Tuto zřejmě poslední letošní akci jsme si chtěli tak jako v minulých letech maximálně užít, ale zároveň jsme chtěli letošní již tak úspěšnou sezónu zakončit vítězstvím.

 

Noční soutěž Mokřice - 25.8. 2012

Poslední srpnovou sobotu jsme se opět po delší pauze rozhodli využít a vyrazili i s dívčím družstvem na vyhlášenou noční soutěž do Mokřice, na tzv. "šikmou plochu". A opět se nám dařilo.

 

Čím - 5.7. 2012

Tak jako v loňském roce, jsme se i tentokrát, ve čtvrtek 5.7. 2012 vypravili za úmorného vedra na soutěž "O pohár starostů obce a SDH Čím". Jedná se o pro nás nevzdálenější soutěž během roku, přesto se sem rádi vracíme.

 

Noční soutěž Libíň - 30.6. 2012

 

Po úspěchu na denní soutěži v Rosovicích se naše družstva (muži + ženy) vydala pokračovat na noční soutěž do Libíně.

 

Rosovice - 30.6. 2012

Další ze soutěží, kterou jsme se vybrali v našem kalendáři a kam se nám opět podařilo poskládat i ženské družstvo byla naše oblíbená soutěž v Rosovicích. Vždyť jsme si zde loni vytvořili nový osobáček a navíc jsme zde získali jeden z našich prvních pohárů. Letošní očekávání tedy bylo jasné. Opět se umístit na bedně a minimálně obhájit třetí místo.