Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Vyhodnocení soutěže okrsků 2012

V letošním roce opět proběhlo vyhodnocení všech okrsků OSH Příbram za jejich aktivitu v roce 2012. Nám se koněčně podařilo zvýšit počet bodů a posunuli jsme se do TOP 20 okrsků. Věřím, že aktivita všech sborů našeho okrsku půjde nahoru a nám se do budoucna podaří postoupit na vyšší příčky i v této soutěži.

 

Kalendář soutěží OSH Příbram 2013

Seznam soutěží, které byly zařazeny do oficiálního kalendáře soutěží okresu Příbram pro rok 2013, včetně termínů Brdské ligy. V průběhu roku může dojít k určitým změnám nebo i nekompletnosti seznamu soutěží.

 

Naše výsledky v roce 2012

V tom shonu jsme úplně zapomněl na shrnutí sportovní sezóny 2012. Tak i když to už není úplně aktuální a kdo chtěl nebo sledoval naše webovky, jistě už ví jak jsme dopadli, přesto pro ostatní je níže v článku menší shrnutí.

 

PF 2013

Děkujeme za spolupráci a podporu v roce 2012 všem sponzorům, rodinám, kamarádům a do roku 2013 Vám přejeme vše nejlepší!

 

RWE Dobrovolní hasiči roku 2012 - výsledky

Jak jistě dobře víte, v letošním roce jsme se rozhodli zkusit štěstí a zúčastnili se velice prestižní ankety RWE Dobrovolní hasiči roku 2012. V první fázi jsme byli v extázi, že jsme postoupili do finále v oblasti Střed-sever Čech, což znamené mezi 5 sborů ze Středočeského a Ústeckého kraje a Prahy. Finále nám ale nevyšlo.

 

Běh hasičů do Svatohorských schodů 2012

V sobotu 22.9. 2012 se konal již 5. ročník, stále populárnějšího a prestižnějšího závodu hasičů v běhu do Svatohorských schodů. Tato soutěž je otevřena jak dobrovolným, tak profesionálním hasičům a hasičkám. Do letošního ročníku jsme nasadili mužskou i ženskou dvojici.