Vítejte na stránkách SDH Hrachov!

Tyto stránky vznikly za účelem propagace sboru dobrovolných hasičů Hrachov (u Sedlčan) a jako informační stránky. Naleznete zde informace nejen o našem sboru, zajímavosti, fotografie, články a vše okolo dobrovolných hasičů v naší obci.

Pokud máte nějaké staré poháry, medaile, diplomy, čestná uznání, přilby, doplňky, nášivky... prostě cokoli co je spojeno s SDH Hrachov, budeme rádi pokud si to budeme moci vystavit v naší klubovně.

Kdo něco máte pište na mail nebo předejte osobně Karlu Kytýrovi. Děkujeme!

Rosovice - 28.6. 2014 a nový osobák

Na letošní uzavřenou pohárovou soutěž v Rosovicích jsme vyráželi jako vítězové předchozích dvou ročníků a tak od nás mnoho lidí a fanoušků očekávalo další vítězství. My jsme však již dopředu věděli že obhajoba nebude lehká. Ženy tuto soutěž bohužel vynechaly.

 

Mokřice - 14.6. 2014

V sobotu 14.6. 2014 se naše mužské družstvo vydalo na soutěž k příležitosti 125. výročí založení SDH Mokřice. A bylo to opět vydařené soutěžní odpoledne.

 

 

Úspěch Anety Heřmánkové

V první řadě gratulujeme hasičům a hasičkám z SDH Líchovy, kteří úspěšně reprezentovali na krajském kole v požárním sportu. Muži díky vítězství postupují na MČR a ženy si odváží pěkné 3. místo. My můžeme být hrdí, že členkou tohoto týmu byla i naše zástupkyně, Aneta Heřmánková. Gratulujeme!

 

D.I. SEVEN a.s. - sponzor hasičárny

Díky našemu štědrému sponzorovi, společnosti D.I. SEVEN a.s. je naše hasičárna plně elektronicky zabezpečena a napojena na PCO.

Veškeré náklady na toto zařízení + správu, údržbu a další provozní náklady jsou dále v režii společnosti D.I. SEVEN a.s.

Děkujeme!

 

Okrsková soutěž Hrachov

V sobotu 7.6. 2014 jsme se sešli v Hrachově na okrskové soutěži. Soutěž jsme pořádali taktéž k příležitosti výročí 90 let založení sboru dobrovolných hasičů Hrachov.

 

 

Kalendář soutěží OSH Příbram 2014

Tak jako každý rok. Vám i nyní přinášíme kalendář soutěží OSH Příbram pro rok 2014 včetně termínů Brdské ligy. Oproti loňskému roku se výčet soutěží zúčast cca o polovinu. Doporučujeme si termíny a místa konání vždy ověřit u pořadatele.